Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Del kompjuteri prej ari te paster

Shko poshtë

Del kompjuteri prej ari te paster

Mesazh nga Linddt prej Wed Sep 15, 2010 5:22 pm


Ajo që lexuat në titull nuk është gabim, ky kompjuter me të vërtetë quhet Pure*Gold. Dhe shtëpizën e ka me të vërtetë prej ari.

Në brendësi në fakt gjendet një kompjuter krejtësisht solid: Procesor Core 2 Duo nga Intel, 4 GB RAM memorie, 100 GB (vetëm?) të hapësirës së dhënave, kartela grafike e Nvidias GeForce 8600GT, një USB dhe dy qasje për FireWire.

Se pse gjithë kjo gjendet në shtëpizë ari, nuk e dimë, e nuk dihet as çmimi i kësaj çudie edhe pse jemi të sigurt se nuk është aspak i vogël. Mirëpo në këtë kohë të pasigurisë ekonomike nëse dëshironi t’i porositni tjerëve që keni para për t’i hedhur, kjo është gjëja e duhur për ju!.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi