Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

budallenjte

Shko poshtë

budallenjte

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 12:17 pm

NA ISHIN NJEHERE 3 NGA ATA TE SPITALIT PSIKIATRIK. THOTE NJERI: NESER DO JETE SHUME VAPE PASI KAM DEGJUAR PARASHIKIMIN E MOTIT PER NESER DHE THUHEJ QE NESER DO JETE RRETH 40 GRADE. I DYTI: JO MOR BUDALLA NESER DO JETE DEBORE SE E KAM PARE DHE UNE POR TI SE KE KUPTUAR. I TRETI PO RRINTE I MENDUAR. I THONE KETA TE DY: PO TI CFARE KE PARE? I TRETI : UNE SE KAM PARE PARASHIKIMIN POR PO MENDOJA SA DO VUAJME TE PASTROJME DEBOREN NE GJITHE ATE VAPE
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi