Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Chicken Hunter 1.2

Shko poshtë

Chicken Hunter 1.2

Mesazh nga princ of persia prej Mon Sep 27, 2010 9:35 am
altHunt 'til you drop. Chickens are on the loose! Hiding, running, fishing, and flying - chickens everywhere! It's up to you and your dead-eye aim to save the farm. The redneck chicken hunt is on! Play in comically Interactive 3D Environment with tons of puzzles and hidden tricks. Be careful this game is dangerously addictive!rapidshare.com Chicken.Hunter.v1.2-TE.rar
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi