Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Crazy Chicken Heart of Tibet

Shko poshtë

Crazy Chicken Heart of Tibet

Mesazh nga princ of persia prej Mon Sep 27, 2010 9:37 am
Crazy Chicken Heart of Tibet
The mysterious Heart of Tibet is rumoured to have magical qualities, and the SingSong monks and their allies are determined to protect it at all costs. You must put their skills to the test and lead Crazy Chicken through 21 challenging levels.

Crazy Chicken will jump, climb, fight and shoot to defeat deadly enemies, evade countless traps and emerge unscathed. Only then can he face the powerful, battle-hardened brothers themselves in the final showdown for the precious Heart of Tibet.

rapidshare.com en-buyuk-asker-bizim-asker-REGAL.part1.rar
rapidshare.com en-buyuk-asker-bizim-asker-REGAL.part2.rar
rapidshare.com en-buyuk-asker-bizim-asker-REGAL.part3.rar
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi