Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Mihrije Braha: Naimi bëri shaka

Shko poshtë

Mihrije Braha: Naimi bëri shaka

Mesazh nga viola prej Sun Oct 03, 2010 10:09 amKëngëtarja dhe ikona e muzikës kosovare, Mihrije Braha, ka
deklaruar në një intervistë për KTV-në se prononcimi i bashkëshortit të
saj, Naim Abazit, se ai dëshiron të adoptojë një vajzë 18 vjeçare, ishte
thjeshtë një shaka.“Naimi bëri thjeshtë shaka. Kur e
adopton një vajzë 18 vjeçare, atëherë ajo është bashkëshortja juaj. A
mund të prisni fëmijë nga ne në të ardhmen? Jo!”, theksoi këngëtarja.[b]Deklarata
e Naim Abazit ka zgjuar polemika të shumta në qarqet e estradës
kosovare, si një ide mjaft kontroverse kjo e një prej shoumenëve më të
suksesshëm kosovarë. Naim Abazi dhe Mihrije Braha kanë vetëm një djalë,
Platorin. /Telegrafi/
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi