Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Rezi dhe Flori, zënkë në lokal

Shko poshtë

Rezi dhe Flori, zënkë në lokal

Mesazh nga viola prej Sun Oct 03, 2010 10:19 am
Këngëtarja Rezarta Shkurta thuhet të jetë përfshirë në një zënkë me
ish-producentin e saj, Flori, në një nga lokalet e Tiranës, njofton
Bluetooth.
Rezarta ishte duke u argëtuar me një grup miqësh të ndryshëm nga Flori, që në
shoqërim pati Getoar Selimin apo të njohur ndryshe si Geti. Ishte pikërisht Geti
arsyeja se pse filloi zënka, pasi që bukuroshja shkoi të përshëndetej me
përzemërsi me reperin kosovar, gjë që nuk e bëri dhe me Florin.
Rezarta Shkurta dhe Flori nuk gëzojnë marrëdhënie të mira prej shumë kohësh,
pasi që ishte pikërisht Rezi ajo që u largua nga produksioni i Florit dhe si
shkak i mori kushtet e punës të ofruara nga producenti, në studion ku punonin
këngëtare tjera si Orinda Huta, Elvana Gjata dhe Julka. /Telegrafi/
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi