Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Leonora Jakupi vjen me “I harruar”

Shko poshtë

Leonora Jakupi vjen me “I harruar”

Mesazh nga viola prej Fri Oct 08, 2010 5:24 am


Këngëtarja kosovare, Leonora Jakupi, ka treguar për Telegrafi.com se ajo sapo ka përfunduar këngën e saj më të re këto ditë, të titulluar “I harruar”.“Sapo kam realizuar videoklipin e këngës më të re “I harruar”. Teksti është i shkruar nga Avni Qahili dhe është incizuar në studion e Don Arbas. Ndërsa videoklipi është xhiruar në Shqipëri në bashkëpunim me një produksion maqedonas dhe së shpejti do të lansohet në media”, ka thënë këngëtarja.Leonora ka treguar që ky vit nuk ka qenë shumë i këndshëm për të, sepse ka përjetuar disa fatkeqësi në familjen e saj, prandaj edhe ka qenë e obliguar që disa projekte t’i lerë për më vonë.Ndërsa sa i përket bashkëpunimit me këngëtarin Ramadan Krasniqi, ajo është shprehur se nuk ka asgjë konkrete, por ka lënë të hapur mundësinë e realizimit të një dueti. /Telegrafi/
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi