Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Gjyste Vulaj shumë provokues

Shko poshtë

Gjyste Vulaj shumë provokues

Mesazh nga No.i.d prej Sun Oct 10, 2010 6:08 pmJemi mësuar t’a shohim Gjyste Vulajn me një stil të veçantë dhe provokues, duke u treguar shumë e kujdesshme në performancën e saj në skenë.

Kësaj here ajo na vjen edhe me një stil ndryshe, e transformuar tërësisht në zeshkane dhe e veshur super-seksi.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi