Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Linda zgjedh talentin më të mirë

Shko poshtë

Linda zgjedh talentin më të mirë

Mesazh nga No.i.d prej Sun Oct 10, 2010 6:08 pmEdhe këngëtarja Linda Halimi, i kushton rëndësi profilit të saj në FB, e cila shfrytëzon rastin t’i paralajmëroj miqtë e saj për garën e fundit për talent të rinj që është zhvilluar në Kosovë ku kanë pas hapësirë të shprehin talentin e tyre për muzikë, ndër ata të gjithë që kanë konkurruar më e mira është përzgjedhur Ana Kabashi.

Shpalljen e fitueses e bëri zyrtarisht vetë këngëtarja Linda Halimi, ajo thekson se Ana ka talent për muzikë ka një zë shumë të bukur. Do ta bëjë një duet më të në fillim të vitit 2011.

Dhe në fund falënderon të gjithë pjesëmarrësit që e kanë nderuar me pjesëmarrjen e tyre. Që të gjithë ishin shumë të mirë dhe e pata vështirë të zgjedhja vetëm njërin prej tyre
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi