Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Mihrije Braha: Nuk do adoptojmë fëmijë

Shko poshtë

Mihrije Braha: Nuk do adoptojmë fëmijë

Mesazh nga No.i.d prej Sun Oct 10, 2010 6:09 pmKëngëtarja dhe ikona e muzikës kosovare, Mihrije Braha, ka deklaruar se prononcimi i bashkëshortit të saj, Naim Abazit, se ai dëshiron të adoptojë një vajzë 18 vjeçare, ishte thjesht një shaka.

“Naimi bëri thjesht shaka. Kur e adopton një vajzë 18 vjeçare, atëherë ajo është mjaft e rritur. A mund të prisni fëmijë nga ne në të ardhmen? Jo!”, theksoi këngëtarja.

Deklarata e Naim Abazit ka zgjuar polemika të shumta në qarqet e estradës kosovare, si një ide mjaft kontroverse kjo e një prej shoumenëve më të suksesshëm kosovarë. Naim Abazi dhe Mihrije Braha kanë vetëm një djalë, Platorin.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi