Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

West Side Family kanë bërë ‘BOOM’

Shko poshtë

West Side Family kanë bërë ‘BOOM’

Mesazh nga No.i.d prej Sun Oct 10, 2010 6:10 pmWest Side Family këtë herë kanë bërë me të vërtetë ‘boom’, ashtu siç është edhe titulli i këngës së tyre më të re, të cilën e lançuan në spektaklin e bukurisë “Miss Globe”…

Një këngë ritmike, lehtësisht e kapshme nga publiku, në fabulën e së cilës ironizohen vajzat që bëjnë silikon…Nuk dimë të ketë një femër konkrete, së cilës djemtë duan t’ia kushtojnë këtë këngë.

Por, ajo që dimë me siguri është se kjo këngë nuk mund t’i kushtohet kurrsesi Çiljeta Xhilagës, show girl-it që prezantoi këtë spektakël bukurie, pasi ajo jo vetëm që nuk ka nevojë për silikon, por do ishte mirë që të hiqte ca nga gjoksi i saj super i madh…
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi