Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Moss zgjedh fshatin për të jetuar

Shko poshtë

Moss zgjedh fshatin për të jetuar

Mesazh nga No.i.d prej Sun Oct 10, 2010 6:12 pmKate Moss planifikon të shpenzojë për një shtëpi në pjesën jugperëmdimore të Anglisë për të jetuar me vajzën 7 vjeçare Lila Grace dhe të dashurin Jamie Hince.

Ka shumë dëshirë të jetojë një jetë të shëndoshë, pasi është e shqetësuar për shëndetin e vajzës”, thotë një burim për “Daily Star”. Kate ka shënjestruar fshatin Golantz për të kaluar sa më shumë kohë larg zhurmës londineze.

“Aty do ketë edhe më shumë vend për miqtë e saj”, shton burimi anonim. Pak kohë më parë, Kate dhe Jamie tentuan të blinin një shtëpi në Bigbury, por oferta e tyre prej 5 milionë funtesh u refuzua.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi