Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Julia Roberts dhe Meryl bashkë në film

Shko poshtë

Julia Roberts dhe Meryl bashkë në film

Mesazh nga No.i.d prej Sun Oct 10, 2010 6:12 pmJulia Roberts dhe Meryl Streep janë duke biseduar për të marrë pjesë bashkë në komedinë e errët që do të xhirohet sipas një vepre të shpërblyer me Çmimin Poulitzer.

Shkrimtari Tracy Lets, i cili më 2008 mori Çmimin Poulitzer në kategorinë e dramës për veprën “August: Osage County”, do të shkruajë skenarin për filmin, njoftoi sot “Holiwood Reporter”.

Tregimi i ndjekë konfliktet brenda një familje, pas vdekjes së kreut të saj.

Meriy Streep do të duhej të luajë rolin e vejushës që është e varur nga ilaçet, derisa Julia Roberts do të luajë vajzën e saj më të madhe, e cila tradhtohet nga burri.

Xhirimi pritet të fillojë në verë të vitit 2011.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi