Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Princi Harry rrëmbehet nga talebanët

Shko poshtë

Princi Harry rrëmbehet nga talebanët

Mesazh nga No.i.d prej Sun Oct 10, 2010 6:13 pmStacioni britanik ‘Channel 4′ do të transmetojë me 21 tetor një dokumentar me titullin “The Taking Of Prince Harry”, që supozon se çfarë do të ndodhte nëse numri tre i linjës trashëgimtare të fronit britanik të rrëmbehej nga talebanët gjatë misionit të tij në Afganistan.

Roli i princit do të luhet nga aktori Sebastian Reid. Pjesa përfshin disa skena në të cilat Harry do t’i nënshtrohet një ekzekutimi të rremë dhe do të detyrohet të shfaqet në një video të shpërndarë nga talebanët dhe Al Kaeda.

Filmi prej 90 minutash bazohet mbi kontributin e ish-pengjeve dhe ekspertëve të shërbimeve sekrete të sigurisë.

Hamish Mykura, përgjegjës i dokumentarëve në ‘Channel 4′, ka deklaruar se ka lajmëruar Buckingham Palace për realizimin e filmit, por nuk ka marrë asnjë përgjigje nga ata.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi