Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

XHAJA I MBRABSHTE

Shko poshtë

XHAJA I MBRABSHTE

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 12:18 pm

NA ISHTE NJEHERE NJE XHAJE RRETH 80 VJEC, DHE I LODHUR NGA MOSHA VISHEJ ME SHUME RROBA. ATY KALOJNE DY GOCA ME MINIFUNDE. I NDALON KY XHAJA DHE I PYET: TE KEQEN XHAJA JU S'KENI FARE FTOHTE? VAJZAT: JO O XHAJE PO NE KEMI FURREN ME VETE. XHAJA: MEQE E PASKENI FURREN ME VETE A JA PJEKNI XHAJES NJE KARABUSH.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi