Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Gjyshja denohet te qepe pulovra per ate qe grabiti

Shko poshtë

Gjyshja denohet te qepe pulovra per ate qe grabiti

Mesazh nga No.i.d prej Sun Oct 10, 2010 6:26 pm

Një gjyshe 89-vjeçare që shpoi gomat e të gjitha makinave në lagjen e saj, është dënuar të qepë me shtiza pulovra për viktimat e saj. Heidi Kohl u arrestua pas dëmit të shkaktuar në Rockenhausen, në Gjermaninë perëndimore. Ajo thotë se në rrugën para shtëpisë së saj parkoheshin aq shumë makina, sa nuk ishte vend i sigurt për banorët. Ajo duhet medoemos të vepronte duke marrë masa. Ajo çau gomat e dhjetave makinave, duke menduar se ky fakt do t’i detyronte ata të mos parkonin atje. Por dikush e pa dhe ajo u dënua me gjobë. Për arsye se nuk kishte para të paguante gomat, gjykatësi vendosi për pulovrat.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi