Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Dentisti grabit protezat se klientja nuk i dha parate

Shko poshtë

Dentisti grabit protezat se klientja nuk i dha parate

Mesazh nga No.i.d prej Sun Oct 10, 2010 6:27 pm

Një dentist gjermane hyri në shtëpinë e një klienteje dhe i mori dy ura dentare nga goja, sepse ajo nuk i kishte paguar faturën. Dentisti nga qyteti bavarian, Neu-Ulm po hetohet për sulm dhe grabitje, pasi shkoi në shtëpinë e klientes me instrumentet mjekësore për të kryer kirurgjinë e padëshiruar. Sipas policisë, dentisti trokiti në derën e 35-vjeçares dhe pa i thënë asnjë fjalë e detyroi të shkojë në dhomën e ndenjes dhe i lidhi duart. Më pas e detyroi të hapë gojën e i mori protezat që kishin kushtuar 320 paund.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi