Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Terbohet luani

Shko poshtë

Terbohet luani

Mesazh nga No.i.d prej Sun Oct 10, 2010 6:29 pmShfaqja e cirkut në Lviv të Ukrainës është shndërruar në horror për spektatorët.

Një luan tamer është nervozuar duke sulmuar trajnuesin, ndërkohë që situata degjeneroi më keq, kur një tjetër luan u hodh në sulm gjithashtu. Videoja, e filmuar gjatë shfaqjes nga një turist amerikan, tregon luanin që hungërin fuqishëm, si dhe hedhjen e luanit të dytë në sulm.

Menjëherë ndërhynë edhe persona të tjerë, ndihmës në skenë. Trajneri u rrëzua në tokë, ndërkohë që luanët ishin gati ta ndanin në copa. Pati një moment kur njëri prej luanëve u hodh mbi rrjetën që ndante spektatorët, duke dashur të sulmonte turmën.

Pas largimit të luanëve, burri u dërgua në spital për t’iu nënshtruar ndërhyrjes kirurgjikale urgjente, dhe sipas mjekëve, gjendja e tij shëndetësore është e qëndrueshme. Pas incidentit, spektatorët braktisën shfaqjen, ndërkohë që fëmijët e traumatizuar thoshin se kurrë nuk do të shkelnin më në cirk.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi