Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ngordh shimpanzeja që pinte duhan

Shko poshtë

Ngordh shimpanzeja që pinte duhan

Mesazh nga No.i.d prej Sun Oct 10, 2010 6:30 pmLamtumirë Charlie! Ka ngordhur në kopshtin zoologjik të Bloemfontein, në Afrikën e Jugut, shimpanzeja që pinte duhan dhe ia ofronte vizitorëve.

Charlie ishte bërë një institucion i vërtetë në kopshtin zoologjik, me mijëra vizitues që shkonin për ta parë.
Shimpanzeja ishte 52 vjeçe.

Tani institucionit i duhet të gjejë një mashkull tjetër shimpanzeje për t’i bërë shoqëri Judy, femrës së Charlie.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi