Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Unikkatil të lansojë albumin e ri

Shko poshtë

Unikkatil të lansojë albumin e ri

Mesazh nga Linddt prej Sun Oct 10, 2010 6:41 pmNjë prej reperëve shqiptarë më të mirë të të gjitha kohërave, Unikkatil, është fare pranë lansimit të albumit të tij të ri.

Pas suksesit me albumin e parë “Kanuni i Katilit” i realizuar shumë vite më parë, tani ‘Mbreti’ duket se ka vendosur që të rikthehet fuqishëm në skenën e repit shqiptar, me një album edhe më të fuqishëm se “Kanuni i Katilit”, gjithnjë sipas producentit dhe reperit DMK.

DMK nuk dha detaje tjera duke përfshirë dhe titullin e albumit, pasi që sipas tij këto do të dihen shumë shpejtë.

Se ky album do të jetë i zjarrtë, e vërtetojnë spekulimet, sipas të cilave albumi do të tilluhet “Fryma e Mram”, që do të jetë dhe albumi i fundit, dhe që do ta shënojë fundin e karrierës së bujshme të Unikkatil si reper, për t’iu kthyer jetës normale.

Viktor Palokaj i njohur si Unikkatil, pritet që me albumin e ri të shpërthejë, duke parë faktin se këngët e tij kanë impakt të jashtëzakonshëm në rininë shqiptare.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi