Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

New Super Mario Bros (2009) with 1.02 Update [Wii/USA]

Shko poshtë

New Super Mario Bros (2009) with 1.02 Update [Wii/USA]

Mesazh nga princ of persia prej Tue Oct 12, 2010 9:44 amNew Super Mario Bros (2009) with 1.02 Update [Wii/USA]
Platform: Wii | Developer: Nintendo | Region: USA | 4.37 GB
Genre: Action, Classic, Side-Scrolling


New Super Mario Bros. Wii follows Mario as he fights his way through Bowser’s henchmen to rescue Princess Peach. Mario has access to several power-ups that help him complete his quest, including the Ice Flower, the Fire Flower, and the Starman, each giving him unique abilities. While traveling through up to nine worlds with a total of 88 levels, Mario must defeat Bowser's children, the Koopalings and Bowser Jr., and Bowser himself before finally saving Princess Peach.
This ISO includes 1.02 update that fixes several bugs, addresses community complaints, and implements a few new Mario cheats. BCA Data is also included.


DOWNLOAD :

http://www.filereactor.com/440xamjtsc7t/New.Super.Mario.Bros.Wii.1.02.USA.Wii-HaZMaT.part01.rar.html
http://www.filereactor.com/1l1lum11wz8x/New.Super.Mario.Bros.Wii.1.02.USA.Wii-HaZMaT.part02.rar.html
http://www.filereactor.com/74bpo7dnoq9o/New.Super.Mario.Bros.Wii.1.02.USA.Wii-HaZMaT.part03.rar.html
http://www.filereactor.com/kml3p7umtiw4/New.Super.Mario.Bros.Wii.1.02.USA.Wii-HaZMaT.part04.rar.html
http://www.filereactor.com/vj50wty2ghfp/New.Super.Mario.Bros.Wii.1.02.USA.Wii-HaZMaT.part05.rar.html
http://www.filereactor.com/6oq87smu2mbi/New.Super.Mario.Bros.Wii.1.02.USA.Wii-HaZMaT.part06.rar.html
http://www.filereactor.com/polm1ptb264i/New.Super.Mario.Bros.Wii.1.02.USA.Wii-HaZMaT.part07.rar.html
http://www.filereactor.com/kkc1dthrv0wx/New.Super.Mario.Bros.Wii.1.02.USA.Wii-HaZMaT.part08.rar.html
http://www.filereactor.com/1qnsjerxpbcj/New.Super.Mario.Bros.Wii.1.02.USA.Wii-HaZMaT.part09.rar.html
http://www.filereactor.com/kafe4rdibh4l/New.Super.Mario.Bros.Wii.1.02.USA.Wii-HaZMaT.part10.rar.html
http://www.filereactor.com/x5dpz24l6mbb/New.Super.Mario.Bros.Wii.1.02.USA.Wii-HaZMaT.part11.rar.html
http://www.filereactor.com/nbi5osp9geb5/New.Super.Mario.Bros.Wii.1.02.USA.Wii-HaZMaT.part12.rar.html
http://www.filereactor.com/lybsyw4k8x8q/New.Super.Mario.Bros.Wii.1.02.USA.Wii-HaZMaT.part13.rar.html
http://www.filereactor.com/iofc331wwkgv/New.Super.Mario.Bros.Wii.1.02.USA.Wii-HaZMaT.part14.rar.html
http://www.filereactor.com/ynkcw5f2273i/New.Super.Mario.Bros.Wii.1.02.USA.Wii-HaZMaT.part15.rar.html
http://www.filereactor.com/vfbjtfdxrfbs/New.Super.Mario.Bros.Wii.1.02.USA.Wii-HaZMaT.part16.rar.html
http://www.filereactor.com/6ef6tgsofi5b/New.Super.Mario.Bros.Wii.1.02.USA.Wii-HaZMaT.part17.rar.html
http://www.filereactor.com/1p5zejqkttwi/New.Super.Mario.Bros.Wii.1.02.USA.Wii-HaZMaT.part18.rar.html
http://www.filereactor.com/n8plb4knaijp/New.Super.Mario.Bros.Wii.1.02.USA.Wii-HaZMaT.part19.rar.html
http://www.filereactor.com/ydhuczcna8ol/New.Super.Mario.Bros.Wii.1.02.USA.Wii-HaZMaT.part20.rar.html
http://www.filereactor.com/m3u5jvhsybh0/New.Super.Mario.Bros.Wii.1.02.USA.Wii-HaZMaT.part21.rar.html
http://www.filereactor.com/gsr5at0u74s2/New.Super.Mario.Bros.Wii.1.02.USA.Wii-HaZMaT.part22.rar.html
http://www.filereactor.com/144ka272ic0m/New.Super.Mario.Bros.Wii.1.02.USA.Wii-HaZMaT.part23.rar.html
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi