Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Bigfoot - Chasing Shadows (INTEL ONLY)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Bigfoot - Chasing Shadows (INTEL ONLY)

Mesazh nga princ of persia prej Tue Oct 12, 2010 9:45 amBigfoot - Chasing Shadows (INTEL ONLY)
Mac Os X | Games | 393 MB
Genre : Hidden Object Game

Track down the legendary Sasquatch in Bigfoot - Chasing Shadows for Mac, a striking tale of fact versus fiction. The legend of Bigfoot, a large and hairy ape-like creature roaming the Northwestern United States, has existed for decades with hardly a shred of real evidence. When a chemical spill wreaks havoc next to a nature preserve however, all sorts of creatures come crawling out of the woods. Scattered sightings of the elusive creature are reported, and when Linda encounters something in her own backyard, it all becomes a little too real. Follow Linda on a mission to discover the truth. Visit and search for answers at Brownswood National Park, site of the recent developments and neighbor to the new Axeswim Chemical plant. Search for clues using tools, solving puzzles, and speaking with locals. Unlock fun Bigfoot trivia, rescue helpless animals, and get to the bottom of this urban legend. Is this truly the legendary Sasquatch, or part of an elaborate hoax?

Hunt for evidence of the legendary ape-like creature in this Hidden Object investigation.
Visit a picturesque national park, site of recent developments.
Search for clues using tools, solving puzzles and speaking with locals.
Unlock Bigfoot fun facts and play entertaining mini-games in separate play modes.

System Requirements
Mac OS X 10.5 or better

Download:

fileserve.com 6vVH24h/big_foot.part1.rar
fileserve.com GqqcSma/big_foot.part2.rar
fileserve.com dEre6Bf/big_foot.part3.rar
fileserve.com J6nP7qJ/big_foot.part4.rar

Mirror 1 :

filesonic.com big_foot.part1.rar
filesonic.com big_foot.part2.rar
filesonic.com big_foot.part3.rar
filesonic.com big_foot.part4.rar

Mirror 2 :

hotfile.com big_foot.part1.rar
hotfile.com big_foot.part2.rar
hotfile.com big_foot.part3.rar
hotfile.com big_foot.part4.rar
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi