Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Rare Treasures: Dinnerware Trading Company 1.0 Portable (PC)

Shko poshtë

Rare Treasures: Dinnerware Trading Company 1.0 Portable (PC)

Mesazh nga princ of persia prej Tue Oct 12, 2010 9:48 am


Rare Treasures: Dinnerware Trading Company 1.0 Portable (PC)
PC Game | Language : Eng | 134.34MB

It’s time to get creative! When you inherit the Cavendish heirloom china company, it’s in desperate need of some work. The once grand dinnerware company is now in need of new patterns to restore its reputation for elegance and quality. From classic to contemporary, you’ll scour the globe for the best patterns and ingredients, and then refine each piece of dinnerware for the production line in Rare

http://img833.imageshack.us/img833/1687/85773094.jpg
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi