Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

X2 Snowboarding 1 1-Arce_game

Shko poshtë

X2 Snowboarding 1 1-Arce_game

Mesazh nga princ of persia prej Thu Oct 14, 2010 7:16 amX2 Snowboarding 1 1-Arce_game

X2 Snowboarding is a fast-paced extreme sports simulation, combining console quality graphics & physics with arcade style game play. Players compete in a series of freestyle, race & trick-race events across an international stage.

• Fluid motion and touch controls
• Optimal graphics & unique visual style
• Bluetooth & local WiFi multiplayer
• Full motion-captured player animations
• In-game rewind: re-wind and re-play during your run to retry missed opportunities
• Adrenaline: slow down time and enhance your handling and trick performance capabilities
• Replay save system
• Tru Thoughts Recordings licensed soundtrack: featuring Quantic, Bonobo & Mr Scruff
• Official Salomon in-game boards unlocked as you progress


depositfiles.com j4ervuziv
easy-share.com eiA1ea1.rar
http://filebase.to/files/1328648/eiA1ea1.rar
filefactory.com eiA1ea1_rar
http://www.storage.to/get/ZoKmM0S2/eiA1ea1.rar
ul.to pycd9x
http://www.uploadjockey.com/download/7284444/eiA1ea1.rar
rapidshare.com eiA1ea1.rar

avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi