Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Battlefield Bad Company 2 Patch1-RELOADED

Shko poshtë

Battlefield Bad Company 2 Patch1-RELOADED

Mesazh nga princ of persia prej Thu Oct 14, 2010 7:18 amBattlefield Bad Company 2 Patch1-RELOADED
Rapidshare Uploaded.to easy-share filefactory netload filebase depositfiles Load.to storage.to

Battlefield: Bad Company 2 brings the award-winning Battlefield gameplay to the forefront of PC gaming with best-in-class vehicular combat and unexpected "Battlefield moments." New vehicles like the ATV and a transport helicopter allow for all-new multiplayer tactics on the Battlefield. With the Frostbite-enabled Destruction 2.0 system, you can take down entire buildings and create your own fire points by blasting holes through cover. You can also compete in four-player teams in two squad-only game modes, fighting together to unlock exclusive awards and achievements. Battles are set across expansive maps, each with a different tactical focus. The game also sees the return of the B Company squad in a more mature single-player campaign.

rapidshare.com B.Bd.ED.part3.rar
rapidshare.com B.Bd.ED.part2.rar
rapidshare.com B.Bd.ED.part1.rar

easy-share.com B.Bd.ED.part1.rar
easy-share.com B.Bd.ED.part2.rar
easy-share.com B.Bd.ED.part3.rar

filefactory.com B_Bd_ED_part1_rar
filefactory.com B_Bd_ED_part2_rar
filefactory.com B_Bd_ED_part3_rar

http://www.load.to/x82FcP9ddX/B.Bd.ED.part1.rar
http://www.load.to/XTwFMpaJcr/B.Bd.ED.part2.rar
http://www.load.to/nnw5ZtNN58/B.Bd.ED.part3.rar

netload.in dateiWSrkTotM4J B.Bd.ED.part1.rar.htm
netload.in dateiV8BZZgKBjB B.Bd.ED.part2.rar.htm
netload.in dateixf7mWFsA1h B.Bd.ED.part3.rar.htm

http://www.storage.to/get/hA3xdq1y/B.Bd.ED.part1.rar
http://www.storage.to/get/GbJeEuDV/B.Bd.ED.part2.rar
http://www.storage.to/get/2zZj4jnZ/B.Bd.ED.part3.rar

ul.to czkstk
ul.to ksbhwx
ul.to dkojp3

http://www.uploadjockey.com/download/5898672/B.Bd.ED.part1.rar
http://www.uploadjockey.com/download/lj42gswf/B.Bd.ED.part2.rar
http://www.uploadjockey.com/download/2348989/B.Bd.ED.part3.rar
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi