Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

DUHANXHIU

Shko poshtë

DUHANXHIU

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 12:18 pm

NJE DUHANXHI QE E PINTE DUHANIN ME TE DREDHUR, NA I ISHIN MBARUAR LETRAT QE AI PERDORTE PER TE DERDHUR CIGARET. MEQE S'MUND TE RRINTE PA CIGARE MERR NJE GAZETE DHE FILLON TE BEJE CIGAREN. NE FAQEN E GAZETES LEXOHEJ: NJE DJALE VDIQ NGA NJE AKSIDENT ME MOTORR. DHE NE ATO MOMENTE KALOJNE DY VETE NE NJE MOTORR ME NJE SHPEJTESI TE MADHE. KY U THOTE HAJT SE NESER JU PI JU.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi