Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Delta Force: Black Hawk Down (Portable)

Shko poshtë

Delta Force: Black Hawk Down (Portable)

Mesazh nga Luani-N prej Thu Oct 21, 2010 8:22 pmDelta Force: Black Hawk Down (Portable)
Language: English | PC | Developer: NovaLogic | Publisher: NovaLogic | 507 MB
Genre: Modern Tactical / Shooter

Set in Somalia in 1993, Delta Force ? Black Hawk Down is based upon and around the Operation Restore Hope and Task Force Ranger campaigns and follows members of the elite Delta Force and US Army Rangers as they participate in a number of daring raids against the oppressive Somali warlords in and around Mogadishu.
Screenshot:
Features

* Open fire from heavy weapons mounted in Black Hawk helicopters or on Humvees.
* Open fire from vehicle mounted weapons including the 50 Caliber fixed machine gun.
* Engage the enemy in Close Quarters Battle and Delta Force's signature long-range engagements
* Utilize an arsenal of authentic weapons as used by US Special Forces during Operation Restore Hope and Task Force Ranger.
* New AI system that enables enemies to intelligently track the player.
* Powered by NovaLogic's cutting edge game engine showcasing the latest graphics technology

Hardware Requirements
System: PIII 733MHz or equivalent
RAM:256 MB RAM
Video Memory: 32 MB VRAM
Hard Drive Space: 750 MB


Download from Hotfile:
hotfile.com Delta.Force.Black.Hawk.Down.Portable.part1.rar.html
hotfile.com Delta.Force.Black.Hawk.Down.Portable.part2.rar.html
hotfile.com Delta.Force.Black.Hawk.Down.Portable.part3.rar.html


from Uploading:
uploading.com Delta.Force.Black.Hawk.Down.Portable.part1.rar/
uploading.com Delta.Force.Black.Hawk.Down.Portable.part2.rar/
uploading.com Delta.Force.Black.Hawk.Down.Portable.part3.rar/


from Fielserve:
fileserve.com nqwsQst
fileserve.com CeP5q3Y
fileserve.com aEtw2qM

avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Delta Force: Black Hawk Down (Portable)

Mesazh nga Shooter-Ks prej Sun Jan 30, 2011 6:57 pm

thnx luan :d per post
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi