Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

barsalete

Shko poshtë

barsalete

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 12:19 pm

Nje plake(orgoliose e trupit te saj) i kerkon doktorit plastik qe ti hiqte rrudhat e shumta nga trupi .Doktori e kontrollon gjithe trupin dhe me ne fund i thote dakort.Fillon te punoje dhe mbas tete ore pune te lodheshme i thote plakes te shikohet ne pasqyre .Plaka duke e shikuar vehten ne pasqyre dhe shume e kenaqur nga puna e doktorit fillon te rrotullohet kur shikon mbrapa shpines nje brimo_ doktor po kjo brima ketu cfare eshte?.Doktori i qete pergjigjet:zonje duke terhequr lekuren brima e bythes u ngrit lart......Ju pershendes te gjitheve
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi