Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Pasioni i Rovena Stefes

Shko poshtë

Pasioni i Rovena Stefes

Mesazh nga No.i.d prej Thu Oct 21, 2010 9:02 pmRovena Stefa, e ka shprehur gjithmonë pasionin dhe dashurinë e saj për fotografinë, andaj dhe shpesh herë në profilin e saj në facebook.com kemi parë albume nga fotografë të njohur, mes të cilëve dhe foto nga i famshmi Fadil Berisha
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi