Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Tuna dhe performancat e fundit

Shko poshtë

Tuna dhe performancat e fundit

Mesazh nga No.i.d prej Thu Oct 21, 2010 9:02 pmTuna, këngëtarja e mirënjohur shqiptare nga Maqedonia nuk i ka ndalur aktivitetet e saj muzikore edhe pas martesës me Rilnd Rekën.

Tuna vazhdon të merr pjesë në shumë koncerte dhe mbremje festive nëpër kryeqendrat shqiptare duke treguar si zakonisht se është një këngëtare e kompletuar dhe shumë e bukur.

Tuna poashtu është në përfundim të spotit për këngën “pse jo”, thrilerin e të cilit e ka publikuar, ndërsa pritet që shumë shpejt të publikohet edhe spoti i këngës.

Sot Tuna ka publikuar në profilin e saj zyrtar në facebook, disa foto nga performance e saj e fundit, të cilat YllPress.com ju sjell për ju.

Tuna në foto duket shumë e bukur, ndërsa edhe fansat e saj duket se janë të kënaqur nga performance e Tunës./yllpress/
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi