Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Adelina Berisha: Nuk kam bërë asnjë ndërhyrje kirurgjike

Shko poshtë

Adelina Berisha: Nuk kam bërë asnjë ndërhyrje kirurgjike

Mesazh nga No.i.d prej Thu Oct 21, 2010 9:03 pmNë një intervistë për të përditshmen “Kosova Sot”, këngëtarja Adeline Berisha është zotuar se ajo nuk ka bërë kurrfarë ndërhyrje kirurgjike në trupin e saj.

“E gjithë ndërhyrja ime kirurgjike është nga familja edhe zoti”, ka thënë Adelina.

Këngëtarja ka treguar se është në përfundim të videoklipit të ri dhe se së shpejti do të marrë lejen e vozitjes dhe do të blejë edhe një makinë të re.

“Jam në përfundim të videoklipit më të ri. Do të jetë një videklip me detaje shumë interesante. Por çfarë më ka bërë mua të lumtur këto ditë, është që së shpejti do të jem një shofere shumë e mirë. Gjithashtu këto ditë do ta marr makinën që e kam porositur”, ka përfunduar Adelina.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi