Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Adriana Lima me recipeta 2 milionë dollarëshe

Shko poshtë

Adriana Lima me recipeta 2 milionë dollarëshe

Mesazh nga No.i.d prej Thu Oct 21, 2010 9:04 pmVictoria’s Secret” prezantoi sot në New York recipetat 2 milionë dollarëshe të veshura me ar, diamant e zafir.

Modelja braziliane Adriana Lima ekspozoi për publikun veprën më të re të shtëpisë së modës “Victoria’s Secret”.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi