Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Tyra Banks siguron një ndalesë për ndjekësin e saj

Shko poshtë

Tyra Banks siguron një ndalesë për ndjekësin e saj

Mesazh nga No.i.d prej Thu Oct 21, 2010 9:05 pmTyra Banks ka siguruar një urdhër-ndalesë të përkohshme për një ndjekës, për të cilin ajo thotë se e ka terrorizuar për katër vite.

Bukuroshja 36-vjeçare frikësohet nga Marten Williams Jr. (39-vjeç) dhe i ka thënë policisë se ai e ka “terrorizuar” familjen e saj në katër vitet e fundit.

“Jam e frikësuar nga z. Williams për sigurinë time personale dhe për ata rreth meje, duke përfshirë familjen time dhe të punësuarit”, shkruan në dokumentet e paraqitura në Gjykatën Supreme të Los Angelesit.

Sipas Banks, ndjekësi i saj beson se e ka vrarë George Bush Jr. dhe beson se Michael Jacksoni është gjallë dhe jeton në Long Beach.

Ajo thotë se Williams kishte shkuar në shtëpinë e saj në Beverly Hills për të lënë disa letra dhe gjësende frikësuese, ku mes tjerash gjendet edhe një njoftim për një ceremoni ku ai beson se do të martohet me Taran.

Williams u arrestua këtë muaj për shkelje të pronës së modeles, ndërsa pas shtrimit në psikiatri, ai u lirua.

Urdhër-ndalesa e përkohshme e detyron atë që të qëndrojë 100 metra larg Taras dhe familjes së saj, ndërsa është valide deri më 28 tetor, kur do të mbahet një seancë dëgjimore që kjo urdhëresë të bëhet e përhershme.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi