Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Grate...

Shko poshtë

Grate...

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 12:19 pm

Nje burre takon shokun e tij qe nuk e kishte pare prej kohesh mbasi u pyeten me njeri tjetrin se si kishin kaluar i pari i thote tjetrit une u martova ti cfare ke bere edhe une i pergjigjet ai .ju ku e keni gruan ne pazar po ju edhe une por ka kohe qe po e pres edhe une a shkojme ti kerkojme shkojme po si eshte e jotja e gjate e holle me sy boje qelli shume e bukur po e jotja lere fare timen po hajde kerkojme tenden
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi