Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Milingona trime

Shko poshtë

Milingona trime

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 12:20 pm

Na ishte sec na ishte> do thoni cfare ishte.? lexojeni dhe mereni vesh.
nje here nje grumbull milingonash donin te mbysnin elefandin dhe i versulen te gjitha.
ngrihet elefanti dhe shkundet nje here.
te gjitha milingonat bien poshte , por veten njera reziston te fyti i elefantit.
milingonat e tjera:
mbyte mbyte mbyte> hahahahahaha
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi