Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kthjellu së shpejti me këngë të re

Shko poshtë

Kthjellu së shpejti me këngë të re

Mesazh nga viola prej Fri Nov 05, 2010 9:24 amPas suksesit të tyre në MTV dhe MTV EXIT me këngën “Tonight is your Night”,
grupi Kthjellu, ka treguar për Telegrafi.com që janë duke punuar për
një këngë të re me synimin që përsëri të arrijnë në televizionin e
famshëm muzikor.
“Jemi duke punuar për një këngë të re. Pas suksesit
që kemi pasur në MTV, nuk dëshirojmë të ndalemi me kaq. Jemi duke u
përgatitur për këngën e re, e cila së shpejti edhe do të lansohet në
MTV,”, është shprehur Mentor Haziri këngëtar i grupit Kthjellu.
Përveç
kësaj, anëtarët e grupit “Kthjellu” gjithashtu kanë zbuluar që në fund
të vitit do të paraqiten edhe me një videoklip të ri.
“Jemi duke
punuar edhe për një videoklip të ri. Nuk ka asgjë konkrete, por
shpresojmë që deri në fund të vitit të lansohet një videoklip i grupit
tonë”, ka përfunduar Mentori./Telegrafi/
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi