Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Jakupi: Fustanin e nusërisë vetëm në dasmën time

Shko poshtë

Jakupi: Fustanin e nusërisë vetëm në dasmën time

Mesazh nga viola prej Fri Nov 05, 2010 9:26 amKëngëtarja Leonora Jakupi ka thënë se herën tjetër ajo do ta mbajë fustanin e nusërisë vetëm në dasmën e saj.Leonora
e kishte veshur një herë fustanin e nusërisë, por vetëm në cilësinë e
aktores, dhe tash ka thënë se herën tjetër do ta vesh vetëm në ditën e
dasmës së saj, raporton e përditshmja “Kosova Sot”.
rrëfimin e saj jo të zakontë, këngëtarja për herë të parë ka dhënë
shenja se ajo është e dashuruar. Në të vërtetë Leonora as nuk e ka
mohuar por as nuk e ka pohuar këtë gjë, por ka thënë se do të vijë
momenti kur do të del në publik me diçka konkrete. /Telegrafi/
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi