Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Aurela, origjinale në paraqitje

Shko poshtë

Aurela, origjinale në paraqitje

Mesazh nga viola prej Fri Nov 05, 2010 9:28 am


Njëra ndër këngëtaret më aktive dhe më energjike, që i ka dhënë shumë jetë
dasmës së Valbona Çobës në hotel Rogner, ka qenë Aurela Gaçe.E
kthyer enkas nga Shtetet e Bashkuara për këtë eveniment, këngëtarja
është parë duke bërë performanca të ndryshme, ndërsa është paraqitur me
një dukje, që sikurse ka deklaruar shumë herë, është pikërisht një gjë
që e bën vet.Gjatë
dasmës, Aurela, sikur të martohej vetë, ka ndryshuar dy herë fustanin.
Njëherë është shfaqur me një fustan të zi, ndërsa më vonë me një fustan
të bardhë me një lule të madhe të zezë.Përveç performancave të ndryshme
në këtë ceremoni, Aurela nuk ka harruar të marrë mikrofonin dhe të
këndojë, në krah të kolegëve të saj që ishin prenotuar për të kënduar
enkas për këtë dasmë. /Bluetooth/Telegrafi/
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi