Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Fjolla Morina dhe Adelina Tahiri puthje lesbike në after party

Shko poshtë

Fjolla Morina dhe Adelina Tahiri puthje lesbike në after party

Mesazh nga viola prej Fri Nov 05, 2010 9:34 am

Fjolla Morina, këngetarja e cila para disa javësh u paraqit tek “Panorama” në
një set fotografish lakuriq, tani na vjen me surprizën e radhës. Këtë
herë me një foto provokative të realizuar me këngëtaren nga Maqedonia
Adelina Tahiri, gjatë ‘afterparty’-t të organizuar në “Zhurma Show”.
Si
Fjolla ashtu edhe Adelina nuk kanë ndonjë lidhje zyrtarisht..
Megjithatë, Fjolla është përfolur jashtëzakonisht për këngët dhe
operacionet e saj plastike, kurse Adelina si duket po ecën e sigurt
drejt ndërtimit të një karriere të suksesshme… Mbetet pikëpyetje nëse
preferencat seksuale të dy kengetareve kanë ndryshuar.
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi