Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Juliana koncert në qytetin e lindjes

Shko poshtë

Juliana koncert në qytetin e lindjes

Mesazh nga viola prej Fri Nov 05, 2010 9:37 amKa qenë një prej koncerteve të saj më të bukur dhe më mbreslënës, kjo për
arsyen e veçantë sepse rikthehej në qytetin e saj të lindjes, në Burrel.
Këto
ditë të fundit të Tetorit i kanë falur qytetit të Burrelit tinguj dhe
atmosferë të bukur, nën siglën e këngëtares së mirënjohur Juliana Pasha e
cila ka ngritur qytetin peshë.
Ndërkohë që pas koncertit në Burrel,
Juli Pasha është kthyer në kryeqytet duke kënduar në një prej
restoranteve më në zë të birrës në Tiranë e shoqëruar edhe nga
këngëtarja Teuta Kurti.
Pjesa e këngëve me ritëm dhe energji i ishte lënë Julianës, ndërsa ritmet më të qeta u kënduan nga Teuta.
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi