Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Enada dhe Gerdi në radhë për pasaporta

Shko poshtë

Enada dhe Gerdi në radhë për pasaporta

Mesazh nga viola prej Fri Nov 05, 2010 9:45 amRradhëve të gjata për aplikimin për pasaportat e reja biometrike nuk ju
kashpëtuar as çifiti i balerinëve të parë të Teatrit të Operas dhe
Baletit, Endada Hoxha dhe Gerd Vaso.
Padraditen e ditës së mërkurë
çifti i balerinëve sëbashku edhe me djalin e tyre e kanë kaluar në
pritje që tu vinte rradha për të bërë alikimin për pasaporta.
Gerdi
edhe pse u përpoq shumë duke hipur shkallët e minibashkisë nr.8, të
gjente një preson të njohur për të eleminuar rradhët nuk mundi të gjente
ndihmë.
Ndërkohë që Enada dhe Gerdi ishin shumë të tensionuar për
pritjen e gjatë, i vetmi që ishte më i kënaqur dhe pritjen po e merrte
me argëtim ishte djali i tyre i cili luante nëpër shkallët e njësisë
bashkiake. (Bluetooth)
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi