Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Dueti i Ledrit me Dafinën, tashmë gati!

Shko poshtë

Dueti i Ledrit me Dafinën, tashmë gati!

Mesazh nga viola prej Fri Nov 05, 2010 9:50 amDueti i shumëpritur nga audienca kosovare, mes reperit të grupit Skillz dhe
bukuroshes Dafina Zeqiri, tashmë është i gatshëm, por nuk do të
publikohet.Kënga do të titullohet “Pom Pëlqen”, ndërsa regjistrimi i saj në studio tashmë ka përfunduar, por pa u publikuar.Javën
e ardhshme pritet të fillojnë xhirimet videoklipit, për të cilin do të
përkujdeset videoproduksioni kosovar, Entermedia. /Telegrafi/
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi