Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqërsia që ju ofron ai/ajo?

Shko poshtë

Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqërsia që ju ofron ai/ajo?

Mesazh nga viola prej Fri Nov 05, 2010 1:17 pm

Te them te drejten me teper frigohem nga miqesia e tij/saj sepse mund te jete nje miqesi e rrejshme ,ka njerz qe paraqiten shuem te dashur te embel te betohen qe jan te sinqert eshte thjesht kjo friga sepse nuk e shef me nje fjae qe eshte armik kur ka fjale te embla, dhe mbrapa ta ben gropen, ndera demi eshte nje gje qe shifet keshtu mendoj un dhe besoj qe demi regullohet por prap se prap nuk harrohet kurr , ndera nje miqesi e llastuar mund te ken nje rrezik te madhe!!!

Po ju ca mendoni?
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqërsia që ju ofron ai/ajo?

Mesazh nga C.r.b.n prej Thu Jun 30, 2011 11:30 pm

une me shum nga tmiqsis Very Happy
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi