Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Alcatraz (2010/PC/GER)

Shko poshtë

Alcatraz (2010/PC/GER)

Mesazh nga princ of persia prej Mon Nov 08, 2010 8:17 am
When a terrorist group takes Alcatraz Island and threaten to shoot missiles at San Francisco, a special commando team prepares to respond to the threat. Old Special Forces agent and teacher, Joe is now in jail in order to beat to death by official error which cost the lives of a whole team of Joe. The game is created in explanation of the famous film "The Rock".


Game features:
- Accurate physics of the environment with good possibilities of interaction.
- Select among the powerful weapons, including pistols, semiautomatic and automatic rifles.
- Accurate reconstructed copy of Alcatraz Island, based on real photographs and plans.

Minimum System Requirements:
System: Windows Vista / XP / Windows 7
Processor: P4-2.0
Memory: 512 MB System Memory
Video Card: 128 MB 3D Card
Audio-card: compatible with DirectX 9.0c
Hard disk: 1,5 GB

http://img4.immage.de/14034e37521.jpeg
http://img4.immage.de/14036e06fe737522.jpeg
http://img5.immage.de/1403037523.jpeg
http://img4.immage.de/1403b173f737524.jpeg

ear: 2010
Genre: Action (Shooter) / 3D / 1st Person
Interface Language: German
Developer: CITY Interactive
Publisher: CITY Interactive
Publication Type: license
Platform: PC
Activator: not required
Release Group: 0x0007
File size: 985 M

mediafire.com download.php?iuyqyjomnob
mediafire.com download.php?wotmwwgyymt
mediafire.com download.php?lytr32qlmjw
mediafire.com download.php?2o1mydjy31z
mediafire.com download.php?mjwzjkzdgjk
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi