Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

dafina zeqiri

Shko poshtë

dafina zeqiri

Mesazh nga roberta new prej Fri Nov 12, 2010 6:55 pm

avatar
roberta new
Antar
Antar

Numri i postimeve : 6
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 13/10/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: dafina zeqiri

Mesazh nga roberta new prej Fri Nov 12, 2010 6:55 pm

avatar
roberta new
Antar
Antar

Numri i postimeve : 6
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 13/10/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: dafina zeqiri

Mesazh nga roberta new prej Fri Nov 12, 2010 6:56 pm

avatar
roberta new
Antar
Antar

Numri i postimeve : 6
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 13/10/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: dafina zeqiri

Mesazh nga roberta new prej Fri Nov 12, 2010 6:56 pm

avatar
roberta new
Antar
Antar

Numri i postimeve : 6
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 13/10/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: dafina zeqiri

Mesazh nga roberta new prej Fri Nov 12, 2010 7:18 pm

avatar
roberta new
Antar
Antar

Numri i postimeve : 6
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 13/10/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: dafina zeqiri

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi