Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Se Ami është nusja që 'ia mbledh' burrit

Shko poshtë

Se Ami është nusja që 'ia mbledh' burrit

Mesazh nga viola prej Sat Nov 13, 2010 9:01 amVazhdon jehona e dasmës së showgirl-it, Amarda Toska dhe
aktorit e këngëtarit Ermal Mamaqi. Këtë radhë të dy vijnë në një imazh tjetër,
shfaqen duke bere nje reklam te markes se njohur te makinave FIAT. Në fotot
artistike, bie në sy roli i Amit si nusja me teka dhe lozonjare dhe bashkëshorti
që 'nuk po ia mbledh dot gruas', por gruaja ne kete rast ia ben '8 me 2' burrit.
Me poshte fotot artistike nga dy personazhet televiziv Amarda Toska & Ermal
Mamaqiavatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi