Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Britney nuk kujdeset për veten

Shko poshtë

Britney nuk kujdeset për veten

Mesazh nga Linddt prej Mon Nov 15, 2010 8:48 pm



Eshtë një prej artisteve më të suksesshme në botë dhe mes atyre që kanë fituar më shumë para në vitet e fundit…e megjithatë duket se kohë dhe para për një krehje flokësh nuk ka.

Bëhet fjalë për Britney Spears, e cila jo rrallë është shfaqur në publik e pakrehur dhe e pakujdesur për veten.

Këtë herë ajo është fotografuar në Beverly Hills me një pamje të shkatërruar, transmeton TCH. Sipas revistës “Forbes”, Britney është klasifikuar në vendin e tretë për fitimet e arritura në 12 muajt e fundit.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi