Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Emma Watson transformohet

Shko poshtë

Emma Watson transformohet

Mesazh nga Linddt prej Mon Nov 15, 2010 8:48 pmFlokë të shkurtër dhe një fustan i zi. Ky është imazhi i ri i magjistares së Harry Potter, fatinës sensuale Emma Watson.

Në premierën e fundit të filmit, në Londër, Emma ka marrë vëmendjen e mediave me lookun e saj të ri.

Ndërkohë kolegët e saj, Daniel Radcliffe e Rupert Grint ishin veshur thjesht me xhaketë dhe këmishë.

Emma, me mbarimin e Harry Potterit, është ndjerë e trishtuar, por edhe e lumtur, sepse tani mund të bëjë çfarë të dojë me pamjen e saj, pa qenë e sforcuar të ruajë tiparet e personazhit Hermionë./TCH/
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi