Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Eliza vetëm “nanën” lë pa futur tek Klipi i ri

Shko poshtë

Eliza vetëm “nanën” lë pa futur tek Klipi i ri

Mesazh nga Linddt prej Mon Nov 15, 2010 8:51 pmEliza Hoxha nuk vonon por bën videoklipin e radhës.

Kënga e re do të jetë me titullin “Të dua vec ty”, por e vecanta është se Eliza në klip ka përfshirë dhe familjarë si personazhë, gjë rrallë ndodh mes këngëtarësh.

Kështu motra e këngëtares, Pranvera do të jetë pjesë e klipit, ndërsa shoku i Elizës, Gazi sic pohon ajo në faqen e saj personale në Facebook po organizon cdo detaj të imazheve. Kurse vëllai i këngëtares, Fatosi do të luajë me kitarë dhe do të jetë pjesë e klipit gjithashtu.

Dhe vetë Eliza këngëtarja me humor u shton shokëve se vetëm “nana ka mbet pa u shfrytëzue” në këtë klip, që sic pohon këngëtarja e ka argëtuar pa masë atë dhe pjestarët e tjerë të familjes. (BalkanWeb)
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi