Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Rona ndahet nga i dashuri

Shko poshtë

Rona ndahet nga i dashuri

Mesazh nga Linddt prej Mon Nov 15, 2010 8:55 pm



Rona Nishliu raportohet se është ndarë nga i dashuri i saj me të cilin ishte në lidhje, për më shumë se tetë vite.

Shprehja “…dhe ata jetuan të lumtur” duket se nuk i ka shkuar për shtat këngëtares Rona Nishliu.

Siç shkruajnë mediat kosovare, këngëtarja ka pak ditë që është ndarë nga djali, që ia mori zemrën për tetë vite me radhë.

Xhelozia apo kërkesa për martesë që nuk është miratuar, thuhet se kanë qenë arsyeja për ecjen e tyre në drejtime të ndryshme.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi